Wróć do listy

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami CH Karolinka.

Karolinka Fest 22 sierpnia 2015

Data aktualizacji 23.09.2015

Kochani, to już w najbliższą sobotę - VII urodziny Karolinki, a z tej okazji Karolinka Fest! :)
Jak nakazuje tradycja, po raz siódmy impreza odbędzie się na parkingu centrum w sąsiedztwie Leroy Merlin.
Idąc z duchem czasu, wydarzenie po raz pierwszy przybiera takiego rozmachu – wielka degustacja, zajęcia z zumby, koncerty znamienitych gwiazd i wiele, wiele innych!
O 13.00 w strefie gastronomicznej zaczynamy od wielkiej degustacji lokalnych potraw i wypieków, smakowania darmowych kiełbasek z grilla oraz bigosu w towarzystwie lubianych złotych trunków.
Wspólne biesiadowanie to tylko początek – oddajcie się także atrakcjom, które nieczęsto są spotykane na co dzień: gotowaniu na żywo z blogerami kulinarnymi, warsztatom malowania porcelany, garncarstwu oraz zajęciom zumby!
Niech Wasz aktywny udział zainspiruje ponad 20 stoisk lokalnych wystawców, którzy zaprezentują swoje wyroby, m.in. artykuły ze słomy, quilling (wyroby papierowe) czy torby wykonane ręcznie :)
A już o 17:00 na scenę w Karolince wpadną gwiazdy z najjaśniejszej konstelacji: Kabaret Rak, Cezary Pazura, Donatan & Cleo,Cezary Pazura oraz Jacek Stachursky! Będziemy wspólnie cieszyć się ich blaskiem i błyskiem fleszy w Waszych aparatach do godziny 21:00 :)
Niech VII urodziny będą dla nas magiczne i szczęśliwe jak ta cyfra! Widzimy się w sobotę! :)

*Strefa koncertowa nie jest biletowana, a ze względu na bardzo żywy charakter imprez i ruchomy scenariusz godziny występów gwiazd mogą zmieniać się na bieżąco podczas trwania imprezy.