Udogodnienia

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby pobyt i zakupy w naszym Centrum były dla Was jak największą przyjemnością. Sprawdźcie, jakie udogodnienia dla Was przygotowaliśmy.

Na terenie Karolinki funkcjonuje nowoczesny system monitoringu. System CCTV składa się z kilkudziesięciu kamer zlokalizowanych na terenie całego Centrum (łącznie z korytarzami i terenem parkingu). Każdego dnia w godzinach otwarcia Centrum nad Państwa bezpieczeństwem czuwają profesjonalni pracownicy ochrony Seris Konsalnet.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów na terenie Karolinki znajduje się też punkt pierwszej pomocy medycznej zlokalizowany w sąsiedztwie toalet, przy salonie Orange. Elementem wyposażenia CH Karolinka z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest defibrylator. Zapewniamy również 24-godzinną obecność personelu przeszkolonego w udzielaniu pierwszej pomocy. Tel.: 77 462 48 99

• Wszystkie środki czystości stosowane w Karolince są biodegradowalne
• Udoskonalony system ograniczający zużycie wody
• 
Oświetlenie LED-owe fasady
• 
Wybrane odpady poddane są segregacji
• 
CH Karolinka korzysta z energii odnawialnej

Na terenie CH Karolinka, przy wjeździe do Centrum, w okolicy ronda, znajduje się samoobsługowa wypożyczalnia rowerów NextBike.  Jest ona wyposażona w 14 rowerów oraz terminal umożliwiający samodzielne wypożyczenie i oddanie roweru.

W CH Karolinka bierzemy pod uwagę potrzeby wszystkich naszych klientów. Z myślą o tych najmłodszych, w każdej toalecie znajduje się boks przeznaczony dla dzieci. Toalety wyposażone zostały w stołeczki i specjalne, mniejsze deski sedesowe.  

Na terenie Centrum, dokładnie w Infopunkcie galerii znajduje się punkt druku, do dyspozycji naszych Klientów pozostaje wielofunkcyjna drukarka, która pozwala na wykonanie niezbędnych w danym czasie wydruków. Zapraszamy do korzystania!

Na terenie Centrum znajduje się 6 bankomatów do dyspozycji naszych Klientów: Bitcoin, Euronetu, ING Banku Śląskiego, mBanku oraz Banku Millennium w Parku Handlowym.

Na terenie całego Centrum dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Zakupy, spotkanie ze znajomymi, odwiedziny strefy restauracyjnej – niezależnie od miejsca i okazji można cieszyć się nieograniczonym dostępem do darmowego Internetu.

Dzięki ścieżce rowerzyści mają możliwości bezpiecznego i dogodnego dojazdu do Centrum.

Na terenie parkingu Karolinki znajdują się 56 miejsc przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Zapraszamy na profil CH Karolinka na portalu społecznościowym Facebook. Na bieżąco, przez 7 dni w tygodniu, zamieszczamy tu wszystkie aktualności związane z naszym Centrum, promocje naszych najemców. Na naszych fanów, co jakiś czas, czekają też ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

W Parku handlowym znajduje się 14 sklepów. Zaopatrzysz się w nich w elementy dekoracyjne oraz wyposażenia wnętrz, artykuły budowlane, a także wszystko, czego będziesz potrzebować, by gustownie urządzić dom i ogród.

Właściciele wraz ze swoimi pupilami mogą wejść do galerii, ale o wejściu do poszczególnych sklepów i butików decydują już same salony. Warto wiec rozglądać się za zielonymi bądź czerwonymi naklejkami z psem oznaczającymi zgodę lub zakaz wstępu ze zwierzakiem do środka sklepu.

Zapraszamy do nowej, odświeżonej i większej strefy restauracyjnej. Celem jej zmiany było zaoferowanie Państwu miejsca dobrego wypoczynku i spotkań, które można łączyć z korzystaniem z oferty gastronomicznej. Dzięki wymianie mebli, strefa zyskała więcej miejsc siedzących, a zabudowane kanapy wprowadziły komfort i wygodę dla klienta, ale i milsze dla oka otoczenie. Taką aranżacje dopełniają donice z zielenią, usytuowane w górnych częściach kanap.

Dbając o szeroką i kompleksową gamę usług dostępnych na terenie Centrum, każdego dnia oferujemy również możliwość skorzystania z placówki Poczty Polskiej.

W CH Karolinka są dostępne 3 infokioski, każdy z dwoma ekranami dotykowymi. Klienci mogą uzyskać w nich podstawowe informacje na temat: oferty centrum, aktualnych promocji, wydarzeń, godzin otwarcia. Można także sprawdzić lokalizację danego sklepu na planie centrum oraz dowiedzieć się jak najwygodniej dotrzeć do CH Karolinka, zarówno komunikacją miejską, jak i innymi środkami lokomocji.

Klienci Karolinki mogą korzystać z bezpłatnego parkingu naziemnego liczącego 2572 miejsc – a dokładniej to 1378 miejsc parkingowych przy Galerii Handlowej i kolejnych 1194 miejsc na parkingu przy parku handlowym Dom i Wnętrze. Wjazd na parking znajduje się lub możliwy jest od strony ul. Wrocławskiej Nasz parking obejmuje również 56 miejsc przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnością ruchową oraz 24 odpowiednio szerokich miejsc dla rodzin z dziećmi. Miejsca te są odpowiednio oznaczone.

Z myślą o wszystkich, korzystających na co dzień z ekologicznych pojazdów dwukołowych na terenie obiektu posiadamy stojaki do parkowania rowerów. Można je znaleźć w pobliżu wejść do budynku Centrum.

W pobliżu wejść do budynku Centrum zamontowaliśmy samoobsługową stację naprawy rowerów. Do użytku oddaliśmy zestaw wytrzymałych narzędzi: wkrętaki, klucze i imbusy oraz pompka z adapterem na wszystkie zawory. W razie usterki – jak znalazł!

Przy wejściach do naszego centrum stoją maszyny do polerowania butów.