DEKA SMAK

Restauracja „Deka Smak” to smaczna i zdrowa kuchnia europejska, w której znaleźć można szerokie wpływy kuchni z różnorodnych zakątków świata. Nasz renomowany Szef kuchni oraz zespół doświadczonych kucharzy wychodzą naprzeciw nawet najbardziej wysublimowanym gustom kulinarnym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór gotowanych, pieczonych i grillowanych mięs, produktów mącznych i ziemniaczanych. Proponujemy dania wytrawne i te, podawane na słodko. Codziennie serwujemy bogaty zestaw surówek i zdrowych deserów. Prócz markowych napoi polecamy także domowy kompot.

Staramy się aby nasi Goście mogli poczuć się jak w domu, dlatego codziennie witamy Państwa z uśmiechem. Nasz personel zawsze chętnie pomoże skomponować smaczny i pełnowartościowy posiłek. Wyjątkowy system samoobsługowy pozwala bowiem na dowolność i kreatywność w komponowania dań. Goście jedzą i płacą jedynie za produkty, na które akurat tego dnia mają ochotę. Nasza restauracja proponuje specjalne rabaty dla wszystkich pracowników CH Karolinka.