O CH KAROLINKA

CH Karolinka jest największym kompleksem handlowo-usługowym w województwie opolskim, to także miejsce spotkań rodziny i przyjaciół. Odwiedź nas, poczuj przyjazną atmosferę skrywaną w nowoczesnym wnętrzu i przekonaj się, jak wygodne mogą być zakupy.


Centrum Handlowe Karolinka jest punktem szczególnym na mapie Opola. Jest największym kompleksem handlowo-usługowym, a także miejscem spotkań rodziny i przyjaciół. Nowoczesny budynek, zaprojektowany z myślą o przyszłych klientach, oraz szeroka oferta sklepów – od spożywczych, przez wyposażenie wnętrz, aż po ekskluzywne butiki, czyni z CH Karolinka miejsce tętniące życiem, pełne energii i potencjału. Koncepcja Centrum Handlowego Karolinka zakładała stworzenie centrum wielofunkcyjnego, o wyjątkowej i najbogatszej ofercie handlowo-usługowej, trafiającej w gusta i potrzeby większości mieszkańców Opola i całego regionu.

Przemyślany podział centrum na galerię handlową i park handlowy w sposób czytelny wyróżnia dwie strefy Karolinki, ułatwiając odwiedzającym dokonanie zakupów. W galerii handlowej znajdziesz modę, sport, rozrywkę i artykuły spożywcze. W strefie Dom i Wnętrze zaopatrzysz się w elementy dekoracyjne oraz wyposażenia wnętrz, artykuły budowlane, a także wszystko, czego będziesz potrzebować by gustownie urządzić ogród i zadbać o jego piękny wygląd.

Nazwa kompleksu także nie jest przypadkowa. Karolinka to centrum o kobiecej duszy. Charakteryzuje je dbałość o detale, komfort oraz harmonię, czyli cechy bliskie wszystkim kobietom. To głównie z myślą o nich powstają centra handlowe, a Karolinka to najbardziej czarujące spośród nich.

Projektując Karolinkę, zadbano o to, aby centrum było funkcjonalne i przyjazne. Ze względu na wygodę klientów zdecydowano się na parterową formę budynku. Cała konstrukcja zyskała na lekkości dzięki długiej, lekko falującej fasadzie, która liczy aż 1,2km. Podświetlana nocą zmienia się w kolorową, błyszczącą wstęgę. Podobnie jak bryła obiektu, z równą dbałością zaaranżowane zostały wnętrza centrum, przy wykańczaniu których użyto wyłącznie materiałów wysokiej jakości. Dla wygody klientów, poszczególne obszary Karolinki jak np. strefy wypoczynku zostały wyróżnione z przestrzeni centrum m.in. dzięki wprowadzeniu zróżnicowanego oświetlenia. Szerokie alejki centrum rozświetla ponadto naturalne światło. O wyjątkowości wnętrz Karolinki decydują jednak szczegóły, detale, które nadają temu miejscu pogodny, radosny charakter. Kolorowe, miękkie pufy w kształcie logo centrum, zegar słoneczny przy wejściu sprawiają, że wyróżnia się ono ciepłą i pozytywną atmosferą.

Regulamin CH Karolinka   •   Klauzula informacyjna dot. ochrony danych osobowych (RODO) w CH Karolinka