Wystawa „Podróż na dwóch kółkach”

Zapraszamy na interaktywną wystawę rowerową #dlacałejrodziny! Start 1 lipca!

 

Lipiec upłynie nam na wycieczkach rowerowych! Zabierzemy Was w podróż bicyklem, wspólnie pokręcimy na tandemie i obejrzymy stylowe holenderki. Wystawa „Podróż na dwóch kółkach” to zaproszenie do zapoznania się z barwną historią jednośladów. Zaczynając od bicykla, a kończąc na rowerze poziomym odkryjecie również najciekawsze trasy rowerowe w Polsce i na świecie.

 

Wystawa została wzbogacona o opisy prezentujące historie powstania rowerów, ciekawostki z życia konstruktorów, a w przypadku tras określają ich długość, czas potrzebny do ich przejechania oraz poziom trudności. Każdy ze zwiedzających będzie mógł wybrać trasę i rower, którym się w nią wybierze. Tandemem na Yungas Road? Lepiej dobrze się zastanówcie!

Wystawa będzie do obejrzenia od 1 do 31 lipca na pasażu CH Karolinka, obok sklepu H&M.

 

UWAGA, KONKURS!

Masz ochotę na samodzielną „podróż na dwóch kółkach”? Weź udział w naszym konkursie! Nagrodą główną jest rower górski mtb st 100 27,5″ od Decathlon!

Jak o niego zawalczyć? W SEZAMie rejestruj paragony za zakupy zrobione w CH Karolinka. Na rowerze odjedzie osoba, która w lipcu uzbiera w aplikacji najwięcej punktów.

 

Regulamin konkursu tutaj