Karolinka Fest & Inwazja Foodtrucków

Jak się bawić to… FEST dobrze! Mamy ku temu okazję… Zapraszamy na Karolinka Fest & Inwazja Foodtrucków. Przed nami cały weekend FEST atrakcji #dlacałejrodziny! Zaczynamy w piątek 24 maja o 16:00, a kończymy w niedzielę 26 maja o 21:00. Rezerwujcie termin! Gwiazdą imprezy będą Łobuzy!

W ostatni weekend maja parking CH Karolinka zostanie opanowany przez Inwazję Foodtrucków. Przyjedzie aż 16 mobilnych restauracji, które serwować będą kuchnie z różnych zakątków świata. Tradycyjnie możemy się spodziewać amerykańskich burgerów, włoskiej pizzy, ale znajdzie się też miejsce na kuchnię grecką, meksykańską, azjatycką oraz na stoisko z czeskim piwem.

Nie samym jedzeniem człowiek żyje, zaserwujemy też coś dla duszy. Przez całe trzy dni na naszej scenie prezentować się będą lokalni artyści. W niedzielę natomiast, o godzinie 16:00, wystąpi popularny zespół Łobuzy.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych klientach Karolinki. Z myślą o nich powstanie gigantyczny, dmuchany plac zabaw. Będą też konkursy z nagrodami #dlacałejrodziny. Zapraszamy do wspólnej biesiady!