Dzień Dziecka z LEGO® Star Wars™

Zapowiada się Dzień Dziecka nie z tej ziemi! Zapraszamy na kosmiczną przygodę z LEGO® Star Wars™. Nie może Was zabraknąć! Bądźcie z Nami koniecznie w dniach 31 maja – 1 czerwca!

Kto z nas nie czuje sentymentu do czasów dzieciństwa? Niemal w każdym drzemie wewnętrzne dziecko, dlatego tak chętnie wracamy myślami do okresu beztroskiej młodości. Tegoroczny Dzień Dziecka postanowiliśmy uczcić, zapraszając Was do niezapomnianej wizyty w świecie Gwiezdnych Wojen i klocków LEGO®.

Przygotowaliśmy wiele kosmicznych atrakcji! Każdy kto nas odwiedzi będzie mógł zmierzyć się z nie lada wyzwaniem, budując z klocków LEGO® imponującej wielkości figurę Mistrza Yody oraz potężną flotę LEGO® Star Wars™! Wyjątkowe miasteczko ulokowane zostanie w centralnym punkcie galerii, w pobliżu kawiarni Kofeina. To właśnie tutaj najmłodsi znajdą mnóstwo klocków do budowy statków, pojazdów i różnych innych kosmicznych konstrukcji. Będą też konkursy i quizy z nagrodami, strefa foto oraz Strefa LEGO FRIENDS®.

Dzień Dziecka z LEGO® Star Wars™ świętujemy 31 maja i 1 czerwca w godzinach 9:00-21:00. Niech moc dobrej zabawy będzie z nami!