Zdrowie Pod Kontrolą w CH Karolinka

Wydaje Wam się, że macie Zdrowie pod kontrolą? Chodźcie się przekonać! Wraz z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA-Poland zapraszamy w najbliższy piątek – 5 kwietnia, na darmowe badania i konsultacje medyczne #dlacałejrodziny.

Do współpracy zaproszono studentów i personel medyczny z wielu różnych dziedzin. Będą oni do Waszej dyspozycji w godzinach 15.00-21.00. W programie zaplanowano badania: ciśnienia tętniczego, składu masy ciała, wskaźników BMI, poziomu cukru we krwi. Dodatkowo specjaliści udzielą porad z zakresu samobadania, dietetyki, profilaktyki przeciwnowotworowej, a nawet odbędzie się pokaz pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Chętni będą mieli okazję zarejestrować się w bazie dawców szpiku DKMS, natomiast dzieci spędzą miło czas na zabawie w Szpitalu Pluszowego Misia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Nie prowadzimy zapisów na konsultacje.

Patronem honorowym Zdrowia Pod Kontrolą jest Narodowy Fundusz Zdrowia i Państwowa Inspekcja Sanitarna. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland pod patronatem Instytutu Medycznego Uniwersytetu Opolskiego.