Wyjątkowa Promocja Zakupów!

Wielki Finał w najbliższą niedzielę! Zabierz na licytację wszystkie zebrane Karolinki, dowody zakupów oraz dokument tożsamości i powalcz o wymarzone nagrody. Wielki Finał poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Jak zdobyć Karolinki?

By otrzymać jeden banknot o wartości 50 Karolinek należy zarejestrować 1 lub 2 paragony na łączną kwotę min. 50 zł. Każda wielokrotność tej kwoty, upoważnia do odbioru kolejnych banknotów. W efekcie za rejestrację paragonów na łączną kwotę 100 zł można otrzymać 2 banknoty o wartości 50 Karolinek każdy, a kolejne wielokrotności będą przeliczane w analogiczny sposób. Ważną informacją dla uczestników zabawy jest też to, że przy jednoczesnych zakupach można odebrać maksymalnie 10 banknotów – Karolinek. Punkt obsługi „Wyjątkowej Promocji Zakupów” zlokalizowany jest w sąsiedztwie Perfumerii Douglas. Hostessy są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia Centrum.

Jak wymienić Karolinki na nagrody?

Warto zbierać Karolinki, ponieważ 29 kwietnia będzie można wymienić je na atrakcyjne nagrody! Nagrodą główną w zabawie jest skuter, a łączna pula wszystkich nagród sięga 20 tysięcy złotych! Do Akcji Licytacji może przyłączyć się każdy, kto posiada przynajmniej jedną walutę Karolinki. Im więcej zabranych Karolinek, tym większe szanse na zwycięstwo i zdobycie wymarzonej nagrody. Finał akcji zaplanowano na 29 kwietnia, aukcja rozpocznie się o godz. 17:00. W tym dniu będzie można dokonać promocyjnych zakupów do godz. 15:45, natomiast Karolinki będą wydawane do godz. 16:00.

Regulamin znajdziesz tutaj >>