Święty Mikołaj w CH Karolinka

Znacie jakieś grzeczne dzieci? W sobotę, 8 grudnia, nasze centrum odwiedzi prawdziwy Święty Mikołaj! Będą prezenty, pamiątkowe zdjęcia, ogromne mikołajowe sanie… tego nie można przegapić!
Święta tuż, tuż, jednak, zanim wszyscy zasiądą do wigilijnego stołu, warto przygotować się na wizytę bardzo ważnej osoby. Zapewne wszystkie dzieci wiedzą, o kogo chodzi. Oczywiście, o Mikołaja! Każdego roku, ten sympatyczny staruszek zaprzęga magiczne renifery do swoich odświętnych sań i rusza w drogę, aby każdemu dziecku wręczyć prezent.
W sobotę, 8 grudnia, Mikołaj, po raz kolejny odwiedzi Centrum Handlowe Karolinka i spotka się z grzecznymi dziećmi. To magiczne spotkanie, na które najmłodsi z utęsknieniem czekają przez cały rok, odbędzie się w centralnej części galerii, w pobliżu kawiarni Kofeina. To tutaj Mikołaj, od godz. 12.00 do 18.00, będzie rozdawał gwiazdkowe upominki.
To nie koniec atrakcji! Ten sympatyczny staruszek będzie także pozował do zdjęć tak, aby maluchy mogły zabrać ze sobą do domu dowód jego istnienia.
Serdecznie zapraszamy!