Magiczny świat Harry’ego Pottera

Wystawa „Magiczny świat Harry’ego Pottera w CH Karolinka” Szkoła Magii i Iluzji!

Pomiędzy 27 września a 1 października Karolinka przeobrazi się w magiczny świat rodem z kultowej sagi o Harrym Potterze. Wśród atrakcji znajdziecie typowe czarodziejskie zajęcia, takie jak różdżkarstwo czy zielarstwo. Pamiątką z wydarzenia będą zdjęcia wykonane pod jednym ze sklepów na ul. Pokątnej lub też „selfie” z Górskim Trollem. Powrót do szkoły zapowiada się naprawdę magicznie!

Tajemnicze dźwięki, ruchome obrazy, klatki z sowami, latające miotły, dymiące kociołki z eliksirami, komnaty i wieżyczki wzniesione z starych cegieł – w Szkole Magii i Iluzji nic nie jest zwyczajne. Będziecie mogli się o tym przekonać w Karolince, odwiedzając wystawę „Magiczny świat Harry’ego Pottera”. W odpowiedni nastrój wprowadzi Was stanowisko Mistrza Eliksirów – alchemika z jego zaczarowanymi atrybutami. Dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat przygotowaliśmy zapierających dech w piersiach pokazach magii. Każdy maluch będzie mógł nauczyć się kilku sztuczek i skosztować zaczarowanej mikstury. Najmłodsi wezmą także udział w wyjątkowych animacjach, podczas których stworzą m.in. pająki z lizaków, sowy oraz własne różdżki. 500 uczestników zabawy otrzyma od nas w weekend zaczarowane różdżki!

Aby upamiętnić niecodzienną wycieczkę, wszyscy adepci Szkoły Magii i Iluzji będą mogli zrobić sobie selfie na ul. Pokątnej z postaciami znanymi z sagi o Harrym Potterze. Na zakończenie przygody młodzi czarodzieje otrzymają też magiczny tatuaż. A każdy, kto w czasie wydarzenia zrobi zakupy na terenie galerii za min. 100 zł i podejdzie z paragonem do Magicznego Punktu otrzyma magiczne pytanie. Na osoby, które udziela prawidłowej odpowiedzi, czeka 100 egzemplarzy książek z cyklu „Harry Potter”. Wszystkie czarodziejskie atrakcje są bezpłatne.

Warto zajrzeć do CH Karolinka wraz z całą rodziną, klasą czy grupą przedszkolną i zagłębić się w świat magii. Zapisy na zajęcia zorganizowane w galerii należy zgłaszać pod nr tel. 500 730 433 lub na adres mailowy: a.komisarek@imprezymaster.pl .