Kupuj taniej w CH Karolinka

Uwaga, łowcy promocji! Od 21 marca startujemy ze zniżkową Kartą Stałego Klienta CH Karolinka. Zainstaluj aplikację goodie i zyskaj dostęp do wyjątkowych rabatów, kuponów i akcji specjalnych. Odkryj jak wiele korzyści przygotowaliśmy dla Ciebie!

Aby zacząć korzystać z dedykowanych promocji, zainstaluj na smartfonie bezpłatną aplikację goodie. W zakładce „Karty” stwórz własną Kartę Stałego Klienta CH Karolinka. Już tego samego dnia będziesz mógł zrobić zakupy ze zniżkami oferowanymi tylko dla posiadaczy karty Karolinka!

Ale na tym nie koniec! Jeśli lubisz oszczędzać, to bezpłatna aplikacja mobilna oraz strona www.goodie.pl jest dla Ciebie! Znajdziesz tu promocje i oferty popularnych sklepów oraz specjalne kupony rabatowe tylko dla użytkowników goodie. Z łatwością porównasz promocje i ceny w gazetkach sieci handlowych oraz sporządzisz listę zakupów.

Jeśli lubisz polować na okazje w sieci, to goodie będzie niezastąpionym kompanem tych łowów! Nie tylko znajdziesz najlepsze okazje, ale też otrzymasz zwrot części wartości zakupów w sklepach online objętych programem cashback. Zainstaluj goodie i korzystaj z najlepszych okazji zakupowych!