Kosmiczna wystawa w CH Karolinka

Podróż do odległej galaktyki jeszcze nigdy dotąd nie była tak blisko! W dniach od 28 września do 8 października zapraszamy na kosmiczną wystawę „Star Adventure”. Będziecie mogli na własne oczy zobaczyć kostiumy bohaterów kultowej filmowej sagi, obejrzeć makiety kosmicznych maszyn, a także najsłynniejszy duet robotów w galaktyce. Niech moc będzie z Wami!

Niemożliwe staje się możliwe! Przed nami wyjątkowa okazja, by przenieść się do innego świata i poczuć jak bohaterowie odległej galaktyki. Wszystko w ramach „Kosmicznej Wystawy” pełnej eksponatów rodem z legendarnej sagi. Główną atrakcją wystawy stanowi niemal dziesięciometrowy, kultowy myśliwiec T-65 w oryginalnym rozmiarze. Wszystkie repliki kosmicznych pojazdów oraz kostiumów postaci biorących udział w międzygalaktycznym konflikcie dobra ze złem zaprezentowane zostaną w centralnej części galerii.

Dodatkową i niezwykle emocjonującą atrakcją jest symulator statku kosmicznego, z którego goście skorzystacie za darmo w soboty i niedziele w godz. 11.00-19:00. Na odwiedzających czeka także makieta bramy kosmicznego bunkra, przy której każdy może zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Galaktyczną wystawę, która zajmie aż 180 mkw. powierzchni można zwiedzać od 28 września do 8 października. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Regulamin konkursu dostępny pod linkiem