Huczne powitanie lata w CH Karolinka

Inwazja Food Tracków, turniej streetballa, Motoshow, impreza dj-ska, strefa zabaw dla dzieci, konkursy z nagrodami – tegoroczne lato zamierzamy powitać lato z wielką pompą. Będzie się działo. Rezerwujcie czas na weekend – pomiędzy 22, a 24 czerwca!

Kto nie tęsknił za beztroskim latem? Po tylu miesiącach szaroburej aury należy odpowiednio uczcić nadejście słonecznych wakacji! W tym temacie jesteśmy bezkonkurencyjni. Przed nami weekend pełen atrakcji dla całej rodziny. Szykujcie się na prawdziwą Inwazję Food Trucków! Na parkingu Karolinki stanie ich aż kilkanaście, skąd serwowane będą potrawy kuchni z całego świata. O odpowiednią muzyczną oprawę wydarzenia zadba DJ.

Sportowe emocje w Karolince
Wszyscy, którzy odwiedzą Karolinkę w sobotę i niedzielę (23-24 czerwca), przeżyją niezapomniane sportowe emocje. W tych dniach, o godz. 12:00 rozpoczną się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Koszykówce 3×3(streetball) organizowane przez MOSiR. Nie zabraknie też zabaw ruchowych dla dzieci. Przez cały weekend na parkingu Karolinki będzie działać miasteczko lekkoatletyczne, mini kort tenisowy Centrum Tenisowego OpolTenis oraz Rollkowisko. W planach są również zajęcia Zumby dla dzieci, które poprowadzi instruktorka z klubu Formini.

Coś dla fanów motoryzacji
Weekend Hucznego Powitania Lata to zarazem finał Motoshow w CH Karolinka – czyli największych targów motoryzacyjnych na Opolszczyźnie. Wydarzenie jest okazją do poznania ponad 20 aut najnowszej generacji, zaczerpnięcia wiedzy na temat nowinek technicznych oraz zapisania się na jazdy próbne. Amatorów mniejszych aut Karolinka zaprasza natomiast na tor cartingowy.
Huczne powitanie lata trwać będzie od godziny 16:00 w piątek 22 czerwca do niedzieli 24 czerwca, do godz. 20:00. Wszystkie atrakcje dostępne będą na parkingu CH Karolinka przy Parku Handlowym.