Ferie zimowe w CH Karolinka z Epoką Lodowcową

Podbiegunowy plac zabaw, igloo z efektem zorzy polarnej, lodowy tron, wystawa zwierząt polarnych… ferie zimowe w CH Karolinka zapowiadają się naprawdę ekscytująco. Zapraszamy na interaktywną wystawę dla całej rodziny – Epoka Lodowcowa. Startujemy już 1 lutego!

Mroźny i fascynujący świat Arktyki odsłoni swoje tajemnice przed wszystkimi, którzy w dniach od 1 do 10 lutego 2019 roku, zawitają do Karolinki. Lodowe miasteczko, wraz ze swoimi  mieszkańcami – niedźwiedziem polarnym, arktycznymi pingwinami i Eskimosami – powstanie w centralnej części obiektu, tuż przy kawiarni Kofeina. Między lodowymi rzeźbami, skórami i zaśnieżonymi choinkami z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W programie zwiedzania m.in.: igloo z efektem zorzy polarnej, czy lodowe skamieliny. Dla fanów aktywnej rozrywki przygotowano bitwę na śnieżki i podbiegunowy plac zabaw. Warto odwiedzić też specjalnie zaaranżowany eskimoski kącik, gdzie dzieci będą miały okazję własnoręcznie wykonać sznurkowe ozdoby oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na lodowym tronie.

Na te i inne edukacyjne atrakcje zapraszamy całe rodziny, a także grupy zorganizowane, przedszkolno-szkolne. Wystawa otwarta będzie codziennie, od 1 do 10 lutego, w godzinach 10:00-18:00. Ubierzcie się ciepło! 😉