Dzień Dziecka z Pidżamersami

Sowella, Gekson, Kotboy –  oto mocny skład gości Dnia Dziecka w Karolince. W sobotę, 2 czerwca  odwiedzą nas Pidżamersi! Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! Każdy mały uczestnik otrzyma w nagrodę własną magiczną bransoletkę…

Za dnia są zwykłymi dziećmi, w nocy zaś przeistaczają się w odważnych superbohaterów, którzy stawiają czoła wielu ekscytującym wyzwaniom. Nic dziwnego, że Pidżamersi mają tylu fanów przed telewizorami. Już 2 czerwca spotkają się z nimi na żywo – w Karolince. Szykuje się niezapomniany Dzień Dziecka! 

Co w programie? Zabawę rozpoczynamy od wspólnego odśpiewania hymnu Pidżamersów! Następnie nasi goście z przyjemnością zapozują do zdjęć z fanami. Oczekiwanie na spotkanie z superbohaterami będzie można umilić sobie wizytą w Balonowym Laboratorium Romea, gdzie przeprowadzone zostaną eksperymenty z farbami świecącymi w ciemnościach. To nie wszystko!

Kto zechce się zmierzyć w wyścigu Cat Race? A może znajdą się śmiałkowie, którzy ruszą do walki z ćmami Luny? Dla każdego coś ekscytującego! Gry, konkursy, projekcje bajek, warsztaty plastyczne… A na koniec, każdy mały uczestnik zabawy otrzyma własną fluorescencyjną bransoletkę o niezwykłej mocy. 

Zapraszamy do Świata Pidżamersów, w sobotę – 2 czerwca – pomiędzy 11:00 a 17:00.