Cukier szkodzi! – bezpłatne badania #dlacałejrodziny

CH Karolinka i Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza całe rodziny na bezpłatne badania w ramach akcji „Cukier szkodzi!”. 27 kwietnia, w godzinach 11.00-16.00 będziecie mogli skorzystać z usług m.in. diabetologa, kardiologa i stomatologa.

O tym, że cukier szkodzi nie trzeba nikogo przekonywać. Na co dzień jednak trudno kontrolować jego spożycie, gdyż zawartość cukru w produktach żywnościowych często przekracza dopuszczalne normy zdrowotne. Już w najbliższą sobotę w CH Karolinka dowiesz się jak się przed tym bronić. Zapraszamy na bezpłatne badania, konsultacje i warsztaty #dlacałejrodziny.
W programie m.in.:

  • kontrola uzębienia dzieci i młodzieży do lat 18-stu w Dentobusie,
  • konsultacje kardiologiczne i pomiar ciśnienia krwi na stoisku Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – Oddział Opolski,
  • pomiar cukru we krwi i edukacyjne warsztaty kulinarne na stoisku Wojewódzkiego Stowarzyszenia Diabetyków,
  • możliwość wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) na stoisku Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Akcja „Cukier szkodzi!” odbędzie się 27 kwietnia w godzinach 11.00-16.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Nie prowadzimy wcześniejszej rejestracji na badania i konsultacje.