CH Karolinka

CH Karolinka jest największym kompleksem handlowo-usługowym w regionie Opola, to także miejsce spotkań rodziny i przyjaciół. Odwiedź nas, poczuj przyjazną atmosferę skrywaną w nowoczesnym wnętrzu i przekonaj się, jak wygodne mogą być zakupy.

O nas

Nowoczesny architektonicznie, zaprojektowany z myślą o przyszłych Klientach budynek, szeroka oferta sklepów – od spożywczych, przez wyposażenie wnętrz, aż po ekskluzywne butiki, a także wiele punktów gastronomicznych, czyni z CH Karolinka miejsce tętniące życiem

CZYtAJ WIĘCEJ

O nas

Centrum Handlowe Karolinka jest punktem szczególnym na mapie Opola. Jest największym kompleksem handlowo-usługowym, a także miejscem spotkań rodziny i przyjaciół. Nowoczesny budynek, zaprojektowany z myślą o przyszłych klientach, oraz szeroka oferta sklepów – od spożywczych, przez wyposażenie wnętrz, aż po ekskluzywne butiki, czyni z CH Karolinka miejsce tętniące życiem, pełne energii i potencjału. Koncepcja Centrum Handlowego Karolinka zakładała stworzenie centrum wielofunkcyjnego, o wyjątkowej i najbogatszej ofercie handlowo-usługowej, trafiającej w gusta i potrzeby większości mieszkańców Opola i całego regionu. Przemyślany podział centrum na galerię handlową i park handlowy w sposób czytelny wyróżnia dwie strefy Karolinki, ułatwiając odwiedzającym dokonanie zakupów. W galerii handlowej znajdziesz modę, sport, rozrywkę i artykuły spożywcze. W strefie Dom i Wnętrze zaopatrzysz się w elementy dekoracyjne oraz wyposażenia wnętrz, artykuły budowlane, a także wszystko, czego będziesz potrzebować by gustownie urządzić ogród i zadbać o jego piękny wygląd. Nazwa kompleksu także nie jest przypadkowa. Karolinka to centrum o kobiecej duszy. Charakteryzuje je dbałość o detale, komfort oraz harmonię, czyli cechy bliskie wszystkim kobietom. To głównie z myślą o nich powstają centra handlowe, a Karolinka to najbardziej czarujące spośród nich. Projektując Karolinkę, zadbano o to, aby centrum było funkcjonalne i przyjazne. Ze względu na wygodę klientów zdecydowano się na parterową formę budynku. Cała konstrukcja zyskała na lekkości dzięki długiej, lekko falującej fasadzie, która liczy aż 1,2km. Podświetlana nocą zmienia się w kolorową, błyszczącą wstęgę. Podobnie jak bryła obiektu, z równą dbałością zaaranżowane zostały wnętrza centrum, przy wykańczaniu których użyto wyłącznie materiałów wysokiej jakości. Dla wygody klientów, poszczególne obszary Karolinki jak np. strefy wypoczynku zostały wyróżnione z przestrzeni centrum m.in. dzięki wprowadzeniu zróżnicowanego oświetlenia. Szerokie alejki centrum rozświetla ponadto naturalne światło. O wyjątkowości wnętrz Karolinki decydują jednak szczegóły, detale, które nadają temu miejscu pogodny, radosny charakter. Kolorowe, miękkie pufy w kształcie logo centrum, zegar słoneczny przy wejściu czy szumiąca fontanna sprawiają, że wyróżnia się ono ciepłą i pozytywną atmosferą.

Eko

Dbałość o środowisko naturalne oraz rosnąca świadomość najemców i klientów w zakresie zrównoważonego rozwoju sprawiają, że Centrum Handlowe Karolinka w coraz większym stopniu stawia na rozwiązania proekologiczne.

CZYtAJ WIĘCEJ

Eko

Centrum handlowe Karolinka to miejsce przyjazne dla klientów oraz środowiska, funkcjonujące zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i stawiające na liczne rozwiązania proekologiczne. Obiekt jest zarządzany w sposób, który umożliwia m.in. znaczne ograniczenie zużycia zasobów naturalnych, zmniejszenie ilości produkowanych odpadów oraz ich właściwy recykling.

Od 2012 roku CH Karolinka korzysta wyłącznie z energii odnawialnej, która pochodzi z farm wiatrowych na Suwalszczyźnie. Oszczędnościom wody służą takie elementy wyposażenia łazienek jak: dwufazowe systemy spłukiwania toalet, pisuary bezwodne, krany bezdotykowe oraz perlatory napowietrzające wodę, a także dodatkowy monitoring zużycia tego surowca.

Budynki galerii oraz parku handlowego są doskonale wkomponowane w otoczenie, a na terenie zewnętrznym posadzonych zostało kilkadziesiąt drzew i krzewów. Na parkingu oraz wewnątrz budynków znajdują się pojemniki do segregacji odpadów szklanych, plastikowych i papierowych. Dodatkowo w Karolince zainstalowano separatory na odpady ropopochodne i tłuszcze. Ponadto, wszystkie środki czystości stosowane w centrum są biodegradalne.

Powstanie CH Karolinka przyczyniło się do znaczącego rozwoju opolskiej dzielnicy Zaodrze. Do obiektu bez problemu można dotrzeć komunikacją publiczną. Odpowiednia infrastruktura – w tym ścieżki i stojaki dla rowerów oraz dedykowana wypożyczalnia rowerów miejskich – zachęca do korzystania z alternatywnych, ekologicznych środków transportu.

Centrum handlowe Karolinka zdobyło certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie „Bardzo dobry”. Metoda oceny jakości procesu inwestycyjnego BREEAM została stworzona w 1990 roku przez organizację BRE (Building Research Establishment) i jest obecnie najpopularniejszym tego typu rozwiązaniem stosowanym w Europie.

W certyfikacji Karolinki wysoko oceniono m.in. sprawne zarządzanie obiektem, wykorzystanie ekologicznych materiałów budowlanych i wykończeniowych, efektywne gospodarowanie energią i odpadami oraz minimalizowanie zanieczyszczenia środowiska. Wysoko ocenione zostały też: lokalizacja Karolinki zapewniająca łatwy dostęp zarówno dla osób zmotoryzowanych jak i korzystających z komunikacji publicznej, a także bliskość alternatywnych środków transportu (stacja rowerowa Opole NextBike).

  • Zarządzanie z myślą o środowisku naturalnym
  • 100% energia odnawialna z farm wiatrowych
  • Oświetlenie LED-owe fasady
  • Recykling
  • Infrastruktura rowerowa

JESTEŚ
w CENTRUM

Przez osiem lat działalności Karolinka wypracowała swoją renomę jako miejsce

CZYtAJ WIĘCEJ

Jesteś w centrum

Przez osiem lat działalności Karolinka wypracowała swoją renomę jako miejsce, w którym odbywają się najwyższej jakości wydarzenia specjalne, współtworzące lokalną ofertę kulturalno-rozrywkową. Wiele z nich jest wystarczającym powodem do odwiedzenia centrum, nawet bez konieczności robienia zakupów. Można wśród nich wymienić chociażby wizyty wyjątkowych gwiazd polskiego i międzynarodowego show-businessu, znanych i cenionych polskich projektantów, występy topowych wykonawców muzycznych, a dla najmłodszych – eventy bajkowe z popularnymi maskotkami z filmów. Urodzinowe koncerty w Karolince stały się już prawdziwą tradycją, przyciągającą każdorazowo tysiące widzów. Dzięki takim aktywnościom, Karolinka tętni życiem przez cały rok. Niezależnie, czy organizujemy wydarzenie o randze ogólnopolskiej, atrakcje dla najmłodszych klientów, czy akcję we współpracy z którąś z lokalnych organizacji społecznych, zawsze stawiamy na jakość, interakcję z klientami i bezpośrednie angażowanie ich w odbywające się wydarzenia. Pomimo, że moda stanowi istotny element tożsamości marki Karolinka, jesteśmy otwarci na potrzeby rozrywkowe klientów o różnym profilu. 

Kontakt

Centrum Handlowe Karolinka

ul. Wrocławska 152/154;
45-837 Opole
tel.: +48 77 462 48 00
fax: +48 77 474 30 36
biuro@ch-karolinka.pl

Informacja

tel.: +48 77 462 48 00

Formularz kontaktowy

GODZINY OTWARCIA

Galeria Handlowa

Poniedziałek – Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: 09:00 - 20:00

Decathlon

Poniedziałek – Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: 09:00 - 20:00

Auchan

Poniedziałek – Sobota: 08:00 - 22:00
Niedziela: 09:00 - 21:00

Dom i wnętrze

Poniedziałek – Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 18:00

Leroy Meriln

Poniedziałek – Piątek: 07:00 - 21:00
Sobota: 08:00 - 21:00
Niedziela: 09:00 - 20:00

Plan centrum

W 117 lokalach handlowo-usługowych Centrum Handlowego Karolinka na pewno znajdziesz najlepszą dla siebie ofertę. Życzymy udanych zakupów i przyjemnie spędzonego z nami czasu.

Czytaj więcej

Lokalizacja

Liczące 79 000 m2 powierzchni całkowitej Centrum Handlowe Karolinka stanowi

CZYtAJ WIĘCEJ

BIZNES

CH Karolinka zmieniło funkcjonowanie Opola, stając się najliczniej odwiedzanym punktem miasta. Doskonała lokalizacja, przemyślane rozwiązania architektoniczne, świetnie dobrana oferta handlowo-usługowa i kulturalno-rozrywkowa sprawiają, że to idealne miejsce do prowadzenia biznesu.
Dołącz do nas!

Czytaj więcej