Wróć do listy

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami CH Karolinka.

Kulinarny Świat Kobiety 5 - 6 marca

Data aktualizacji 10.03.2016

Szanowni Państwo,

W pierwszy weekend marca Centrum Handlowe Karolinka przygotowało dla Państwa wyjątkową niespodziankę!

5 i 6 marca odbyła się kolejna edycja wydarzenia dedykowanego naszym klientkom, czyli "Kulinarny Świat Kobiety". Tematem przewodnim tegorocznej odsłony była kuchnia i… wspólne gotowanie z największymi gwiazdami! Gośćmi specjalnymi w tych dniach byli najpopularniejsi polscy kucharze – Magda Gessler, Michel Moran oraz Damian Kordas. Specjalnie na tę okazję kucharze przygotowali swoje popisowe dania i poprowadzili kulinarne warsztaty na scenie. Gwiazdy rozdawały również autografy oraz pozowali razem z fanami do zdjęć. Na scenie głównej odbyły się również kulinarne konkursy rodem z popularnego programu MasterChef! Na scenie głównej odbył się również finał konkursu "Gotuj z gwiazdami", podczas którego laureatki razem z naszymi gośćmi przygotowały wyjątkowe dania.

Wydarzeniu towarzyszyła specjalnie przygotowana akcja pro-sprzedażowa, podczas której klienci za zrobione zakupy o minimalnej wartości 100 zł mogli odebrać pamiątkowe fartuchy. 

Każdego dnia eventu mieli Państwo również okazję zdobyć sprzęty kuchenne – blendery i roboty kuchenne. Trzy osoby, które w dniach 5 i 6 marca w godzinach 10:00 – 17:00 zrobiły zakupy na najwyższą kwotę i zarejestrowały swój paragon, otrzymały sprzęt niezbędny do realizacji swoich kuchennych pomysłów. 

Dziękuje za liczny udział i już dziś zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia.

Zapraszamy również do obejrzenia bogatej galerii zdjęć z naszego wydarzenia.

 

Karolinka 
jesteś w centrum