Wróć do listy

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami CH Karolinka.

Weź udział w jedynej takiej Grze Zakupowej w Opolu!

Data aktualizacji 27.01.2016

Już 23.01.2016r. w naszym centrum handlowym wystartowała druga edycja Twojego Plebiscytu Marek! To wyjątkowa zabawa, w której czeka na Ciebie mnóstwo nagród, frajdy i niezapomnianych emocji. Pula Prezentów i Nagród to ponad 30.000 PLN! 

W Finale Gry przyznamy trzy Nagrody Główne oraz Nagrodę Specjalną. Pozostałe Nagrody i Prezenty znajdziesz w Katalogu Nagród.

Wytypuj swój ulubiony sklep w Centrum Handlowym Karolinka. Ta Marka zdobędzie punkty za każdym razem, gdy zarejestrujesz paragon w Grze.
Rejestruj paragony za zakupy dokonane na terenie CH Karolinka od 23.01 – 29.03.2016 i odbieraj fantastyczne PREZENTY z Katalogu Nagród.

Wykonuj dodatkowe ZADANIA i zdobywaj KAROLINKI (KRL), które przybliżają Cię do jednej z Nagród Głównych do zdobycia w Wielkim Finale.

Jak wziąć udział w zabawie?
Zarejestruj się na Platformie gOffline przez stronę www.karolinka.goffline.pl lub za pomocą DARMOWEJ aplikacji mobilnej CH Karolinka.
Możesz też dołączyć do Gry w Punkcie Promocyjnym Akcji:
- oddając głos na swoją ulubiona markę
- rejestrując swój pierwszy paragon (od 1.02.2016 r.)
Szczegółowa instrukcja Gry jest dostępna TUTAJ

PUNKT PROMOCYJNY AKCJI:
PPA mieści się naprzeciwko wejścia głównego do CH Karolinka w pobliżu fontanny. Czekają tam na Państwa hostessy, które udzielą wszystkich niezbędnych informacji. PPA jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 12:00 do 20:00 w czasie trwania Gry.