Wróć do listy

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami CH Karolinka.

Komediowe atrakcje w CH Karolinka w Opolu

Data aktualizacji 09.05.2017

Już niebawem na małych i dużych Opolan czekać będzie nie lada atrakcja. CH Karolinka zaprasza wszystkich fanów komedii, dobrego humoru i beztroskiej rozrywki, aby najbliższą sobotę, 13 maja spędzili w atmosferze kultowych seriali komediowych, emitowanych na antenie znanego kanału telewizyjnego  - Fox Comedy.

Dla mamy, dla taty, dla siostry, dla brata – FOX Comedy wymiata

CH Karolinka przygotowało specjalną strefę „Dla każdego coś śmiesznego”. W tej przestrzeni rozrywki 
na odwiedzających galerię czekać będą atrakcje inspirowane kultowymi serialami emitowanymi na FOX Comedy, takimi jak: „Simpsonowie”, „Muppety”, „Jak poznałem waszą matkę” i „Współczesna rodzina”.  Biorąc udział w zabawnej przygodzie, uczestnicy będą mieli możliwość pobrania w strefie Program wyjątkowych pieczątek. Osoby, które zbiorą min. 3 pieczątki za udział w filmowych atrakcjach, będą mogły odebrać upominek w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa.

 

Dla każdego coś śmiesznego

Jakie komediowe atrakcje czekają na Klientów galerii? W każdej strefie można będzie znaleźć rozrywkę poświęconą innemu filmowi:

  • Strefa Simpsonów: Śmiechomat! Pamiętajmy, śmiech to zdrowie! Tu można będzie poćwiczyć przeponę i sprawdzić, jak mocno potrafimy się śmiać na specjalnym urządzeniu do pomiaru śmiechu. Jakości śmiechu surowym okiem pilnować będzie Homer z rodziną.
  • Strefa Muppetów: Pacynki to wspaniała zabawa dla najmłodszych. W tej strefie można będzie wykonać pacynkę swojego ulubionego Muppeta i zabrać ją ze sobą
  • Strefa „Jak poznałem waszą matkę”: Tu klienci galerii będą mogli zmierzyć swój refleks korzystając z refleksomierza,  przybijając piątkę Barneyowi i sprawdzić, czy ich wynik będzie LEGENDARNY.
  • Strefa Współczesnej rodziny: Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach… W tej strefie można będzie skorzystać z fotoramy i pokazać, że każdy z gości galerii jest członkiem współczesnej rodziny. Osoby, które wykonają zdjęcia, otrzymają na miejscu odbitki jak ze starego polaroidu.

Udział w zabawie mogą wziąć całe rodziny, które 13 maja w godz. 11-19 zajrzą do Centrum Handlowego Karolinka w Opolu. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a doskonała zabawa – gwarantowana!