Wróć do listy

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami CH Karolinka.

130 000 zł w puli nagród - wejdź do gry w CH Karolinka

Data aktualizacji 06.03.2017

Najbliższe miesiące w CH Karolinka zapowiadają się ekscytująco. Właśnie wystartowała gra o naprawdę duże zakupy. Pula nagród sięga aż 130 000 zł. Zarejestruj paragon z jednego z naszych salonów na kwotę min. 25 zł i weź udział w zabawie! Śledź ruchy innych graczy, żeby nie dać im się wyprzedzić!

„Gra zakupowa” jest innowacyjną, długofalową akcją, z możliwością wygrania realnej gotówki. To pierwsze takie przedsięwzięcie realizowane w Opolu. W ramach gry zakupowej możesz zdobywać punkty za zakupy dokonane w CH Karolinka i wymieniać je na cenne nagrody. Od 3 marca do końca listopada, będziesz mieć niepowtarzalną okazję wygrania wysokich nagród pieniężnych w postaci gotówkowych doładowań na karty płatnicze.

Chcesz zostać graczem? Wystarczy, że zarejestrujesz paragon o wartości min. 25 zł za zakupy dokonane na terenie CH Karolinka w trakcie trwania akcji. Rejestracji możesz dokonać u hostessy w Punkcie Promocyjny Akcji lub on-line, pod adresem www.karolinka.goffline.pl. Po zarejestrowaniu zakupów o łącznej wartości 300 zł, otrzymasz Twoją Kartę Profitów. To karta płatnicza ze wstępnym doładowaniem o wysokości 20 zł do wydania na terenie CH Karolinka. Każdy paragon przybliża Cię do zdobycia nagród specjalnych, nagród miesiąca i tygodnia oraz podnosi wynik w Rankingu Graczy, który będzie podstawą do przyznania nagrody głównej. Co więcej, jako gracz masz możliwość wykonania dodatkowych aktywności nie zakupowych (tzw. wyzwań) w grze, za które otrzymasz dodatkowe punkty w Rankingu.

Włącz się do zabawy i zawalcz o atrakcyjne nagrody, a przy tym doskonale spędzaj czas na zakupach.