Wróć do listy

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami CH Karolinka.

Dzień Matki w perfumeriach Douglas

Data aktualizacji 20.05.2016

Najpiękniejsze prezenty od serca dla kochanej mamy znajdziesz w perfumeriach Douglas! Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek i wspaniałe oferty. Już teraz zapraszamy wszystkie mamy na moc atrakcji w perfumeriach Douglas!
Powiedz mamie: kocham Cię i podaruj jej prezent od serca! Z okazji Dnia Matki w perfumeriach Douglas czekają prezenty dla mam nawet z 40% rabatem. Polecamy szczególnie zestawy z maskarą i kremem pod oczy. Każdy zestaw jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest ukochana mama. Możesz wybierać spośród propozycji marek Estée Lauder, Lancôme, Douglas Beauty System oraz Clinique. Do maskary konsultantka Douglas pomoże ci dobrać krem pod oczy idealnie dopasowany do potrzeb twojej mamy. Każdy upominek na twoje życzenie zostanie bezpłatnie pięknie zapakowany.
W perfumeriach Douglas na każdą mamę czekają ponadto bezpłatne makijaże, konsultacje pielęgnacyjne i zapachowe, a wybranych perfumeriach zabiegi na dłonie, sesje fotograficzne i wiele innych atrakcji.

 Aktualna oferta z okazji Dnia Matki obowiązuje do  27 maja br. O szczegóły zapytaj w swojej perfumerii Douglas lub sprawdź na stronie www.douglas.pl.