Wróć do listy

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami CH Karolinka.

Simple - lookbook Ready-to-Wear jesień-zima 2015/16

Data aktualizacji 22.09.2015
„Własny styl i kreatywne podejście do trendów jest dzisiaj istotniejsze od ilości sukienek w naszej szafie” – mówi dyrektor kreatywna marki Simple Weronika Pietras. „To, co mnie interesuje najbardziej, to rzeczywiste środowisko zaprojektowanego modelu. Dlatego, inspirując się zdjęciami street fashion, Satorialista czy Tommy’ego Ton`a, postanowiliśmy zobaczyć naszą kolekcję właśnie na ulicy. Zachowując ducha kolekcji, będącej cytatem z malowniczych lat 70-ych, pokazujemy, że ubrania Simple można nosić na różne sposoby, wyrażając w ten sposób własną osobowość. Zamiast tradycyjnego lookbooka, do którego przyzwyczailiśmy odbiorców, proponuję nowość - prawdziwy przegląd naszych trendów w formie dynamicznych miejskich ujęć”.  
W lookbooku Ready-to-Wear na sezon jesień/zima 2015-16 znalazły się kobiece stylizacje jak lekka sukienka z kozakami z wysoką cholewką, długie kamizele z dzwonami anonsujące nową sylwetkę sezonu czy zestawy marynarek ze spodniami w minimalistycznym męskim stylu.
Kolekcję wyróżnia charakterystyczna dla marki Simple dbałość o dobór tkanin i jakość wykonania (kolekcja powstała z wysokiej jakości włoskich jedwabiu, dżersejów i wełen, a wszystkie modele produkowane są w Polsce), precyzyjne wykończenia i zaskakujące detale (sznurowania, dekolty na plecach, nowoczesne klamry i zapięcia). Kolekcja zaskakuje wyrazistą i odważną jak na sezon jesienno-zimowy kolorystyką – obok klasycznych czerni, bieli, grafitów znajdziemy mocne, elektryzujące kolory. Hitem są dodatki – torby i kozaki z frędzlami, metaliczne kopertówki, szpilki z pomponem - kobiece, ale z przymrużeniem oka.
Autorką zdjęć, które powstały na ulicach londyńskiej dzielnicy Kensington, jest Agata Pospieszyńska – fotografka pracująca dla światowych edycji Vogue i Harper's Bazaar. „Dzięki tej formie lookbooka klientki mogą nie tylko zachwycić się ciekawymi propozycjami marki – tłumaczy Pospieszyńska – ale także przekonać się, jak układają się podczas noszenia, jak zachowują się w ruchu – dodaje”. Stylizacją zajęła się Ina Lekiewicz, modelką została Michalina Glen z Model Plus.
Kolekcja jest dostępna w salonach regularnych oraz e-sklepie Simple CP.
Więcej zdjęć na stronie: www.simple-cp.com/lookbook-ready-to-wear