Wróć do listy

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami CH Karolinka.

Jarmark Produktów Regionalnych 7-10.05

Data aktualizacji 22.09.2015

Jarmark w Centrum Handlowym KAROLINKA w dniach 7-10.05.2015
W tych dniach mogli Państwo uczestniczyć w degustacjach produktów oraz dokonać zakupów w ,,Delikatesach z różnych zakątków naszych regionów oraz świata.
Jak zwykle podczas jarmarku nie zabrakło tradycyjnych wędlin z Podlasia przyrządzonych według tradycyjnych receptur, i świeżego pieczywa pieczonego w sposób tradycyjny na prawdziwym  zakwasie. Na smakoszy serków góralskich czekały oscypki  z Białego Dunajca, do przygotowania potraw z grilla lub  smacznych i aromatycznych dań zapraszaliśmy po przyprawy na stoisko „do Pani Jadzi”. Wszyscy, którzy z okazji zbliżającego się lata chcieli zadbać o swoje sylwetki mogli udać się po wiosenno-letnie przekąski w postaci suszonych owoców,  ich  różnorodność zaskoczyła niejednego! Nasze zdrowie jest najważniejsze więc nie zabrakło również stoisk z rybami i miodem.
Każda kobieta ma słabość do biżuterii, a idąc z trendami, które nie dotyczą tylko mody odzieżowej ale również biżuteryjnej, podczas jarmarku można było zaopatrzyć się w coś nowego i interesującego.  
Każdy odwiedzający w tych dniach centrum handlowe mógł znaleźć na stoiskach jarmarcznych coś dla siebie!!!
Na kolejny Jarmark zapraszamy Państwa już 25 czerwca.