Wróć do listy

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami CH Karolinka.

Dzień Dziecka z Dorą i Diego

Data aktualizacji 12.10.2015

Szanowni Państwo,
Z okazji  Dnia Dziecka, w niedzielę 31 maja do Centrum Handlowego Karolinka w Opolu przybyła Dora i Diego – dobrze znane dzieciom animowane gwiazdy telewizji. W tym wyjątkowym dniu, w Karolince zaplanowano szereg niespodzianek dla najmłodszych.
Na terenie galerii zaaranżowane zostały m.in. kolorowy plac zabaw, imponująca ścianka wspinaczkowa, nauka języka angielskiego na wesoło, profesjonalne studio fotograficzne, kącik plastyczny i mini-kino, w którym wyświetlane były filmy z przygodami kreskówkowych bohaterów.
Czas spędzony w centrum uprzyjemnili najmłodszym animatorzy prowadzący konkursy, gry i zabawy, takie jak m.in. kalambury, zagadki, łamigłówki i rebusy. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursach mogły wygrać licencjonowane nagrody z Dorą i Diego.
Z okazji dziecięcego święta, wszyscy mali goście Karolinki mogli pomalować sobie buzie w motywy ze swej ulubionej bajki oraz skosztować darmową watę cukrową. Wszystkich najmłodszych zaprosiliśmy do udziału w zaplanowanych tego dnia atrakcjach, wśród których nie zabrakło też pokazu tworzenia zwierzaków z kolorowych balonów.
Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie. Zapraszamy wszystkie dzieci, które zrobiły sobie zdjęcia z bohaterami Dnia Dziecka - Dorą i DIego - do ich odbioru w biurze dyrekcji CH Karolinka codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00.
Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji.