10 nagród na 10 urodziny

Jak świętować to po mistrzowsku! Citroen C3, wycieczka do Paryża dla dwóch osób, 1000 zł do Leroy Merlin, zestawy francuskich kosmetyków oraz prawie 500 innych nagród – to wszystko możecie wygrać w Urodzinowej Karolinkowej Promocji Zakupów. Z okazji naszych 10 urodzin przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

Sierpień ogłaszamy miesiącem francuskim! Przez cały miesiąc świętujemy swój okrągły jubileusz. Motywem przewodnim wielkiej fety jest Francja – to właśnie ten kraj stał się inspiracją dla nagród w wielkiej loterii urodzinowej. Citroen C3 Aircross, wycieczka do Paryża, zestawy kosmetyków warte 500 zł każdy, bony zakupowe – jak grać, żeby wygrać?

Graj o samochód

Wystarczy w dniach od 1 sierpnia do 1 września 2018 roku, zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym salonie CH Karolinka. Co ważne, minimalna wymagana kwota musi znajdować się na jednym dowodzie zakupu. Następnie należy udać się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii*, znajdującego się tuż przy wejściu głównym, aby odebrać kupon zdrapkowy. Jednorazowo można zgłosić 20 paragonów. Im więcej dowodów zakupu, tym większa szansa na wygraną! Uczestnik może od razu sprawdzić pod zdrapką, czy nie został szczęśliwym właścicielem jednej z 470 nagród natychmiastowych, w postaci bonu o wartości 30 zł na zakupy w salonach Karolinki. By grać o nagrody główne, należy prawidłowo wypełnić kupon i wrzucić go do urny.

Wielka feta 

Już dziś zapraszamy wszystkich na losowanie nagród głównych, które odbędzie się 1 września, o godz. 19:30. Nie można tego przegapić! Warunkiem otrzymania nagrody jest osobista obecność podczas wielkiego finału. Dodatkowo, na ten dzień planujemy wielką fetę! Będzie ogromny tort oraz imponujący pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

*Punkt Obsługi Loterii czynny jest codziennie, w godzinach otwarcia Centrum, poza 12, 15 i 19 sierpnia. 

Regulamin loterii znajdziesz tutaj>>>